דלתות כניסה בשנת 2020

בעוד שבשנים קודמות אמרו לנו כי דלתות כניסה בטיחותיות למניעת פריצות הן דלתות כניסה בעלות עיצוב אחיד, בצבע חום פורניר עם מנעול שחור של רב בריח, כיום חל היפוך מגמה: דווקא הדלתות כניסה היותר בטוחות ויותר איכותיות נעשות למושא העיצוב החדש של הדייר. הדבר נובע מכך שחלו תמורות חדשות בתחום העיצוב, אשר מאפשרות לדייר ליהנות משילוב צבעים מנצח בכל דלת כניסה, ומשינוי אומנותי של ממש בתצורתה. בעוד שבעבר, הדבר הצריך ייעוץ מבעלי אולמות תצוגה, שהיה כרוך בנסיעה לחנות, כיום כל אחד יכול לעשות זאת באמצעות קליק בעכבר. אז כיצד זה קורה, ולאן ניתן להביא את דלת הכניסה שלכם? הכל על דלתות כניסה בשנת 2020!

בהדמיית מחשב פשוטה ניתן להגיע בדיוק לדלת המתאימה לביתכם

בהדמיית המחשב, באמצעות שלבים מובחנים וידועים מראש, ניתן לבחור את המאפיינים שיביאו אתכם אל דלת החלומות שלכם. ראשית כל, יש לבחור משפחת דלתות כניסה. המשפחות שונות זו מזו בעיצוב ובמבנה הדלת: ישנה משפחת דלתות צוהרים (חלונות), אל מולך משפחת דלתות קריסטל כסופות, אל מול משפחת דלתות פורניר חומות, אל מול משפחת דלתות בצבעי אבני חושן (אדום או אפור או שחור בהירים), ועוד. לאחר שבוחרים את המשפחה, ניתן לבחור את דגם הדלת. כל דגם יהיה שונה במקצת מרעהו, אך קווי היסוד העיצוביים יישארו זהים. בדלת מסוימת יהיו פחות פיתוחים מאשר באחרת, בדלת מסוימת צורת הפיתוחים תהיה שונה, וכד’. לאחר מכן, יש לבחור את הגוון הרצוי לכם, ולבסוף את המאפיינים שיסגרו את הדלת: סגנון הידית (פתיחה או משיכה, בכל אחד מהסוגים יש דגמים רבים שניתן לבחור). כמו כן, אפשר לבחור מזוזה מעוצבת.

דוגמאות לדלתות מהדמיית המחשב

קריסטל – דלתות בצבעים לבנים וכסופים. הן מתאימות לבתים מודרניים המבוססים על הגוון הבהיר.

פורניר – דלתות חומות כהות בצבעי עץ, המתאימות לבתים בעלי עיצוב עתיק.

חלונות – דלתות במגוון רחב של צבעים עם חלונות בצורות שונות.

מוסדיותדלתות מוסדיות למוסדות וחנויות.

רב מגן – כשעיצוב פוגש עוצמה

בחברת רב מגן תוכלו להיחשף למגוון רחב של דלתות כניסה מפוארות מבית היוצר של החברה. ברב מגן ייעצו ויסייעו בבחירת העיצוב לפני שייצא לפועל כתוצאה מהזמנתכם. נציגי החברה יתקינו את הדלת ויספקו לכם שירות לאורך כל תקופת האחריות.

דלתות כניסה מעוצבות של רב מגן – כי מגיע לכם הטוב ביותר!

להזמנת יועץ חינם לביתך ו/או לפרטים נוספים

ההצלחה של חברת “רב מגן” נובעת ממוניטין רב שנים של שירות מקצועי ואמין לכל המגזרים. מתן מענה אישי ורצון לשרת ולרצות את הלקוח: לכן מיטב הקבלנים, האדריכלים והמהנדסים המובילים בשוק בוחרים בנו לביצוע עבודות מורכבות.

השארת תגובה