טיפים לבחירה נכונה של דלתות כניסה

איך בוחרים דלת כניסה? במאמר שלפניכם תוכלו ללמוד הכל על בחירת מוצר ההגנה ובקרת הכניסה בבית: גיבוש עיצוב, בדיקת מנגנוני הגנה ובטיחות ומידת התאמה לבית הלקוח. המאמר יסקור גם ערוצים שונים לבחירת דלת הכניסה מפרוספקטים, אתרי אינטרנט ומומחים שונים שתחום עיסוקם הוא דלתות כניסה.

כך תדעו שדלת הכניסה שלכם מתאימה לבית

הידיעה שהדלת מתאימה מאד חשובה בשביל שניתן יהיה להמשיך בהליך הבחירה עד לאיתור מוצר ההגנה המושלם לבית. הדרך הקלה ביותר לבדוק זאת היא בהדמיית מחשב של חברת שיווק דלתות מקצועית. שם, תוכלו להיחשף למגוון רחב של עיצובים ודקורציות. בחנו מספר דלתות והשוו אותם עם הנקודה בה המוצר עתיד להיות מותקן. אחרי שנעשתה בחירה, חשוב לעבור על מנגנוני ההגנה של הדלת, לשים לב מאלו חומרים היא עשויה ומהו הציפוי שלה, וכן אלו מנעולים וצילינדרים יש עליה. בפרקים הבאים של מאמר זה נעסוק בהמלצות לבחירת עיצוב תקני ומנגנוני הגנה נדרשים לדלת הכניסה שלכם.

עיצוב הדלת – טיפים לבחירה

מומלץ לבחון את העיצוב של רחבת הכניסה לבית ושל החדר הפנימי שחולק את דלת הכניסה. אם הצבעים והצורות השולטים והשולטות במרחבים הללו שונים, ניתן לבחור דלת כניסה דו שכבתית אשר החלק החיצוני שלה נראה שונה מזה הפנימי. בכל מקרה, כדאי לשים לב לצבעי הדלת ולצורות שלה, למשקופים שלה ולידיות גם בצד החיצוני וגם בצד הפנימי. מומלץ להשוות אלמנטים אלו למקביליהם בתחומים אחרים: חלונות, דלתות פנים ואפילו דלתות ארונות ומזנונים שונים הממוקמים בסמיכות לדלת. כך, תוכלו להבטיח דלתות כניסה שישתלבו היטב במרחב הפנימי. באשר למרחב החיצוני, שימו לב איך נראית בו הרצפה, האם במרחב ישנה צמחייה, ואם כן – מהם הצבעים השולטים בה? האם ישנה גדר או חומה, ובאלו עיצובים? אם ישנו שער, כיצד הוא נראה?

מנגנוני ההגנה של הדלת – טיפים לבחירה

אנו ממליצים לכל אחד שיהיו בדלת הכניסה שלו מנגנוני הגנה כמו ציפוי פולימר למניעת בעיות צבע ושריטות, צילינדר עם מנגנונים חכמים למניעת פריצה שקטה, מנעול שאת מפתחו ניתן לשכפל רק עם כרטיס שכפול. המלצה: מנעול עליון בצורת לשון או מנגנון כספות להגברת ההגנה על הכניסה לבית שלכם.

להזמנת יועץ חינם לביתך ו/או לפרטים נוספים

ההצלחה של חברת “רב מגן” נובעת ממוניטין רב שנים של שירות מקצועי ואמין לכל המגזרים. מתן מענה אישי ורצון לשרת ולרצות את הלקוח: לכן מיטב הקבלנים, האדריכלים והמהנדסים המובילים בשוק בוחרים בנו לביצוע עבודות מורכבות.

השארת תגובה