טיפים לבחירת דלתות

כאשר אנו בוחרים דלתות מעץ מלא לבית – ישנן דרכים רבות להגיע לעיצוב מרשים ולדלת עמידה במיוחד. נסקור כמה מהקולקציות של הדלתות על מנת שתוכלו גם אתם לחוש טוב יותר את תחום העץ כשהוא על דלתות, ולקבל החלטה שמתיישבת עם דרישות העיצוב שלכם באופן שאינו משתמע לשתי פנים.

טיפים לבחירת חומרי ייצור עבור דלתות עץ לבודות

דלתות כניסה מעץ אשר מוקפות במשקוף שנמצא ליד הקיר. הדלתות, לעומת זאת, מוסתרות בפנים כשהמשקוף העבה חוצץ בינן לבין הקיר במרחק של מספר סנטימטרים. דלתות עץ כאלו יכולות להיראות חלקות או מחולקות לסגמנטים שתי וערב. הן יכולות להיראות רדודות או בעלות גילופים מעוצבים שנעשו בנגריות הבוטיק המובילות. נהוג לצפות דלתות כאלו בלמינציה מפלסטיק דק, או להגן עליהן באמצעות פורניר, חומר שהוא עצמו עשוי מעץ ומשמש לציפוי דלתות.

טיפים לבחירת חומרי ייצור עבור דלתות עץ שטוחות

בשונה מהדלתות הלבודות, הדלתות השטוחות הן דלתות שהן, המשקוף שלהן והקיר נמצאים באותו הממד, בשונה מהדלתות הלבודות שנמצאות בתוך ממד הקיר, כלומר בתוך המשקוף. בדלתות אלו מקובל בעיקר לצפות עם פורניר, אלא אם כן מדובר בדלת צבעונית וססגונית, ואז סביר להניח שיהיה זה ציפוי צבע בתנור שישמור לכם על הפיגמנטציה בדלת.

בחירת משקופים לדלתות

משקופים יכולים להיות מרובעים, מרובעים בעלי מרקם מדורג, או עגולים ואליפטיים. המשקופים המרובעים יתאימו כמעט לכל סוגי המפתחים, כאשר המשקופים המדורגים שמבניהם יתאימו בעיקר עבור דלתות לבודות. אלמנט הדירוג המתכנס בתוך עצמו הוא בדיוק מה שזקוקה לו הדלת הלבודה על מנת לעבות את עיצובה כדלת השקועה בתוך המשקוף שלה. הבוחרים משקוף עגול או אליפטי הם בדרך כלל אלו שיבקשו ליישם עיצוב כפרי במפתח הכניסה שלהם, וצורת העיגול במשקוף אכן מעניקה הרגשה של כפר וביתיות בסביבה הנתונה.

טיפים לצביעת דלתות

צביעת דלתות היא אחד הנושאים היותר מרתקים שבעלי הדירות מעידים שהם היו צריכים לעסוק בו. תמיד ישנה הדילמה האם לצבוע בהתאם לתפאורת הצבע בחדר, או ללכת דווקא בקו הנגדי וליצור דיסוננס עיצובי מעוטר. אנו סבורים כי לרוב – שמירה על הקיים יוצר בטחון עיצובי, אך ישנם מקרים בהם החדר נראה יותר מדי שמרני לכיוון מסוים – למשל חדר שכולו מעוצב בצבע חום או לחילופין – בצבע לבן, ואז נדרש איזשהו שינוי קוסמטי על מנת להכניס יותר חיים לחדר הזה מבחינת הגוון.

להזמנת יועץ חינם לביתך ו/או לפרטים נוספים

ההצלחה של חברת “רב מגן” נובעת ממוניטין רב שנים של שירות מקצועי ואמין לכל המגזרים. מתן מענה אישי ורצון לשרת ולרצות את הלקוח: לכן מיטב הקבלנים, האדריכלים והמהנדסים המובילים בשוק בוחרים בנו לביצוע עבודות מורכבות.

השארת תגובה