טיפים לעיצוב דלתות כניסה

אם אתם משדרגים את דלתות הכניסה בביתכם, או רוכשים דלת ראשונה לבית חדש, מאד חשוב לפנות לחנו שלא רק תבטיח להגן על הבית שלכם, אלא גם לשפר ולחדד את העיצוב שלו. בשונה מימי העבר, דלת מוגנת עם מנעול פלדלת ודומיו אינה בהכרח דלת לא מעוצבת. כיום, ההיפך הוא הנכון. דלת צהרים צבעונית ודקורטיבית היא בדרך כלל בהכרח דלת מוגנת, עם אלמנטי האבטחה החזקים ביותר בשוק. כשאתם בוחרים דתות כניסה מומלץ לשים לב לפרטים הבאים.

צבע הדלת

בבית בו הדלת חדשה, כלומר דלת ראשונה, מאד חשוב לדעת לאיזה כיוון עיצובי הולכים. אם זהו בית שהוחלט כי הוא יהיה בעיצוב כפרי בצבע חום, עם רהיטי עץ, היינו ממליצים לכם לבחור בדלת בעלת צבעים כהים, למשל דלת שחורה או אדומה. ניתן גם לבחור דלת לבנה אם הוחלט שזה יהיה עיצוב פרובנס, אבל אז חשוב לשלב גם אלמנטים חומים על הדלת, למשל משקופים חומים מסביב. בבית בו העיצוב מודרני, הפתרון הכי טוב הוא דלת לבנה, אבל גם דלת בצבע שחור יכולה בהחלט להתאים ליצירת עיצוב דרך צבע כהה מנוגד.

צורת הדלת

הצורה של הדלת חשובה אף היא ומעידה על הסטייל הנדרש לכם בבית. אם החלטתם שהבית יתבסס על הצורה המרובעת עם הזוויות הישרות והקדקודים הבולטים, כיאה לעיצוב בורגני, חשוב לבחור דלתות בהתאם, למשל דלתות כניסה עם משקופים מדורגים. אם הוחלט על בית בו הפרזול יהיה עגול, ניתן לבחור דלת עם משקופים גליליים. בדרך כלל יש קורלציה בין המשקופים לידיות. לכן, קחו בחשבון שאם המשקופים שלכם מלבניים חדים, כך ייראו הידיות שלכם ולהיפך. זה לא כלל מחייב, אך תקף בלא מעט דגמי דלתות כניסה.

אלמנטי בטיחות

ודאו שהמנעול שלכם מגובה בכרטיס שכפול שרק עמו ניתן לשכפל מפתח. מומלץ לוודא שהצילינדר מגובה בפינים צפים או באלמנט בטיחות אחר שימנע פריצה שקטה באמצעות פלסטלינה ממנעולנים ופורצים פליליים. כמו כן, חשוב לדאוג לקבלת אחריות רב שנתית לביצוע תיקונים, כולל תיקון כוונון דלת שיצאה מאיזון. בכך, תבטיחו דלת בטוחה וייעודית אשר תשמור עליכם ותסייע להגן על ביתכם למשך תקופה ארוכה כשמצבהּ הוא כמו של דלת חדשה.

להזמנת יועץ חינם לביתך ו/או לפרטים נוספים

ההצלחה של חברת “רב מגן” נובעת ממוניטין רב שנים של שירות מקצועי ואמין לכל המגזרים. מתן מענה אישי ורצון לשרת ולרצות את הלקוח: לכן מיטב הקבלנים, האדריכלים והמהנדסים המובילים בשוק בוחרים בנו לביצוע עבודות מורכבות.

השארת תגובה